3.diel

Niekedy sa popletiem a poviem niečo úplne iné ako by som mal. Samozrejme to bolo naše prvé video ako keby ste tam boli. Bolo to tak že sme jednoducho prilepili na bicykel s páskou môj mobil a zapli a zostrihali sme toto video. Moja trasa bola len dole kopcom ale Maťo aj skákal. Neviem či to bolo len na kopci alebo sme mali mostík.